Środowisko w
Dobrych Rękach.
Kilka słów o Recol

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RECOL to firma zbudowana na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie recyklingu. Doświadczeniu opartym na kompetentnej wiedzy połączonej ze znajomością prawdziwych realiów obsługi największych branżowych przedsiębiorstw.

Priorytetem firmy jest środowisko, które dzięki działaniom recyklingowym może rozwijać się w coraz lepszych warunkach. Nie rozłącznym hasłem, które towarzyszy nam w codziennej pracy to fakt, iż dbałość o środowisko, to los przyszłości, kolejnych pokoleń. Choćby mała puszka aluminiowa odpowiednio przetworzona, może zaoszczędzić energię przy produkcji nowej.

Preferujemy logikę działania tzw. „małych kroków”. Bowiem małymi krokami zawsze osiągamy cel z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół.

Zajmujemy się skupowaniem, przetwarzaniem odpadów tworzywowych, po odlewniczych, złomu i wielu innych. Pełna lista zawarta w ofercie. Oferujemy własny transport, palaczy, pracowników fizycznych, kontenery. Wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni pełną obsługą. Liczy się dla nas fachowość i znajomość tematu. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Obsługujemy i współpracujemy z największymi producentami w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Francji. Obsługujemy zarówno indywidualnych klientów, jak i hurtowych. Każde zlecenie traktujemy z największą starannością, indywidualnie rozpatrując każde życzenie klienta.

Zapraszamy do współpracy !